Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

DERMA MAİSON Vitabenone Brightening Toner /250ml

Cilt tonunu eşitlemek için vitamin toner
295.90 TL

 Derma Maison Vitabenone Brightening Toner /250ml

 Cilt tonunu eşitlemek için vitaminli tonik

Ozellikler:
Cildi optimum pH dengesini geri kazandırır ve sonraki cilt bakımı için hazırlar.
Cilt tonunu eşitletir, pigmentasyonu ve akne sonrası izleri hafifletir.
Mükemmel şekilde nemlendirir, vitaminlerle doyurur ve epidermisin derin katmanlarında nemin tutulmasına yardımcı olur.
UV radyasyonunun olumsuz etkilerine karşı korur ve fotoyaşlanma riskini azaltır.
Güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir, serbest radikallerle savaşır ve toksinleri giderir.
Gençleştirici ve canlandırıcı etkisi vardır, kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
Epidermisin dokularını güçlendirir ve gençleştirir.

Not:
Özel patentli Alman kompleksi SyriCalm ™, palmitoyl pentapeptide-4, kamış kökü özütü, hindistancevizi poria özütü içerir.
Cilt sıcaklığını normalleştirir ve 31 ° C'de tutar, epidermisin en derin katmanlarına nüfuz edebilen, cildi içeriden yenileyip canlandıran, koruyucu bariyeri güçlendirir, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cildi rahatlatır.
 
İdebenon-Koenzim Q10'un sentetik bir analogu olan en güçlü antioksidan, ancak partikülleri çok daha küçüktür ve hidrofilik formları nedeniyle çok daha fazla nüfuz etme kabiliyetine sahiptir.
lipid oksidasyonunu etkili bir şekilde yavaşlatır ve zarları hasardan korur.Koruyucu ve antioksidan etkisi sayesinde yaşlanma sürecini yavaşlatabilir ve hasarlı epidermal hücreleri eski haline getirebilir. Doku elastikiyetini korur ve kırışıklıkların yumuşamasına yardımcı olur.
 

 

Bileşenler: Purified water, butylene glycol, 1,2-hexanediol, glycerin, dipropylene glycol, panthenol, pentylene glycol, niacinamide (37.5ppm), calcium pantothenate (17.5ppm), sodium ascor Bilphosphate (7.5 ppm), Pyridoxine ICI (3 ppm), Tocopheryl Acetate (3 ppm), Sodium Hyaluronate, Sodium Statin Octonate, Maltodextrin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrogenated Lecithin, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid, Ethyl Hexyl Glycerin, Hydroxydecyl Ubiquinone (2ppm), Sodium Citrate, Refuge Extract, Reed Extract, Citric Acid, Hydrolyzed Dehydrated Hyaluronate, Assorted Benzoate, Silica, Lecithin, Polyslate 20 Palmitoyl Penta Peptide DE-hydroxy acetophenone, blood not suited -60 Hydro Rose Ney castor oil, perfume

 

 

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.