Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

JMsolution Active Golden Caviar Nourishing Mask Prime

Besleyici Havyar Özlü Yüz Maskesi
24.90 TL17.43 TL
JMsolution Active Golden Caviar Nourishing Mask Prime
Besleyici Yüz  Maskesi / 1 adet

Özellikleri:
Esansın yoğun jel dokusu uzun süreli beslenme sağlar ve cilde esneklik kazandırır. Özünde bulunan kapsüller cildinizde hafifçe eriyerek zengin beslenme ve cilt için gençleştirme sağlar. Maskenin aktif bileşenleri rejenerasyon süreçlerini aktive eder. Sonuç olarak, cilt ve kırışıklıklar yumuşatılır, doku ve ton daha eşit hale gelir. Havyar özü cilt yenilenmesini hızlandırır, gençleştirici bir etkiye sahiptir, antioksidan bir etki sağlar, sıkılık ve elastikliği arttırır, doğal kollajen üretimini uyarır. Altın cildi olumlu yönde etkiler, sıkılığını ve elastikliğini geri kazandırır, yaşlılık lekeleri ile savaşır, pigmentasyonun görünümünü önler ve cildi UV radyasyonunun zararlı etkilerinden korur.
 
Uygulama:
Temizlenmiş cilde tonik uygulayın, ardından maskeyi çıkarın ve yüze uygulayın, cildi pürüzsüz hale getirin, 10-20 dakika bekletin. Sonra çıkarın ve kalan özü yavaşça cilde sürün. Yıkama yapmayın.
 
Ana bileşenleri:
Havyar özü, 24 k altın, hyaluronik asit, pelin yaprağı ekstresi,  pot kadife çiçeği özü.
 
Bileşenler:
Purified water, glycerin, glycerin-26, methylpropanediol, phenoxyethanol, trehalose, carbomer, allantoin, Betaine, Fiji-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerine, Disodium ethane, 1,2-hexanediol, glyceryl polyacrylate, caviar extract (100 ppm), sodium hyaluronate, Fragrance, Irish Moss Powder, Agar, Synthetic Fluorofluorophyte, Titanium Dioxide, Acrylate / C10-30 Alkylacrylate Crosspolymer, Tromethamine, mugwort leaf extract, pot marigold extract, red iron oxide, mica, golden extract, gellan gum, tin oxide, hyaluronic acid, hydrolyzed hyaluronic acid, glucose, gold (10ppb)
 
 

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.