Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

JMsolution Honey Luminous Royal Propolis Eye Patch

Besleyıcı Göz Altı Maskesi
129.90 TL

JMsolution Honey Luminous Royal Propolis Eye Patch Black

Propolis özlü besleyıcı göz altı maskesı (60 adet )

Özellikleri:

Cildi iyi besler ve nemlendirir; yorgunluk izlerini ortadan kaldırır, göz altı torbalarlarını dindirir, küçük kırışıklıkları yok eder.Her türlü iltihabı, soyulmayı ve tahrişi giderir; göz altındaki koyu halkaları ve ciltteki kızarıklıkları yok eder, yumuşak ve nemlendirilmiş hale getirir. Patçı cildin sıcaklığı ile temas ettiğinde hidrojel eriyerek özün daha derin katmanlara yoğun nüfuz etmesini sağlar.

Uygulama şekli:

Sadece gözlerin altında değil, aynı zamanda nemlendirme gerektiren diğer alanlarda da kullanılabilir. Bir spatula ile patçıyı kutudan çıkarın. Bunları istediğiniz yere takın. 20-30 dakika sonra patçıyı çıkarın ve kalanları yumuşak hareketleriyle yedirin.

Maddeler:

Water ,glycerine, Diproppylene Glycol,Iris Moss Power, Ceratonia siliqua Gum, Phenoxyethanol, Xanthan gum, Allantoin, chlorphenesin, Butylene Glycol,Niacinamide, Dipotassium Glycyrrhizate,Adenosine,Synthetic Fluorphlogopite, Disodium EDTA,Cellulose Gum, CI 77492 Yellow oxide of iron, Calcium lactate,proplis extract, Titanium dioxide, Propanediol, PEG-40 Hydrogenated castor oil, Fragrance, Sodium hyaluronate crosspolymer, Royal jelly extract (130ppm) Titanium Dioxide, Propanediol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil. fragrance, sodium hyaluronate crosspolymer Royal Jelly extract, honey extract (46ppm) Sodium Hyaluronate,Hydrolyzed Glycosamineinoglycans, hydrolysed collagen, 1.2-hexanediol, Benzyl Glycol, Hydrolysed hyaluronic acid. Glycine Soja (Soyabean)oil , Ethylhexylglycerin, hydrogenated lecithin, sodium oleate, copper tripeptide-1,hyaluronate acid, palmitoyl, Hydrolysed Collagen, 1.2-Hexanediol, Benzyl Glycol,Hydrolyzed Hyaluronic acid, GLycine Soja (Soyabean) oil. Ethylhexylglycerin, Hydrogenated lecinthin,sodium oleate , Copper Tripeptide-1,Hyaluronic Acid, Palmitoyl Pentapeptitde-4 Acetyl hexapeptide-8 Raspberry ketones.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.