Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

JMsolution Marıne Luminous Royal Propolis Lıft Up V Mask

Lifting Yüz Maskesi
29.90 TL

JMsolution Marıne Luminous Royal Propolis Lıft Up V Mask Black

Lifting yüz maskesi

Özellikleri:

Arı sütü ve propolis içeren yüz lifting maskesi, cildin lipit bariyerini yoğun bir şekilde besler, nemlendirir ve onarır. Anında sıkılaştırarak V çizgisini belirginleştirir. Turgorunu güçlendirir , gıdıyı yok eder, cildi esnek ve elastik hale getirmeye yardımcı olur. Ürün kuruluğu, soyulmayı mükemmel bir şekilde ortadan kaldırır, cilt bağışıklığını ve tonlarını iyileştirir. Maskeler kırışıklıklarını yok eder, yüz hatlarını belirgin yapar.

Uygulama şekli:

Ürünü ambalajından çıkarıp koruyucu filmi sökün; Maskeyi çenenin ortasına yerleştirin; Maskeyi yavaşça çekin ve kulaklara takıp sabitleyin; 30-60 dakika sonra maskeyi çıkarın ve hafif bir masaj yapın.

Ana aktif bileşenler:

Yeşil propolis,arı sütü, 3 çeşit hiyalüronik asit, 3 tip peptit kompleksi, allantoin.

İçindekiler:

water, glycerin, sodium polyacrylate, carbomer, 1,2-hexanediol, cellulose gum, polyacrylic acid, polysorbate 20, phenoxyethanol, allantoin, tartaric acid, dipotassium glycyrrhizate, fragrance (parfum), aluminium hydroxide, ethylhexylglycerin, propolis extract (7,5ppm), royal jelly extract (5ppm), butylene glycol, disodium edta, sodium hyaluronate, caprylyl glycol, copper tripeptide-1, hydrolyzed hyaluronic acid, acetyl hexapeptide-8, sodium acetylated hyaluronate, palmitoyl pentapeptide-4

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.