Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

JMsolution Water Luminous S.O.S. Ampoule Vita Mask

S.O.S. Yüz Maskesi
24.90 TL

JMsolution Water Luminous S.O.S. Ampoule Vita Mask

Ultra İnce Vitaminli Kağıt Yüz Maskesi

Özellikleri:

Epidermisin hücrelerini yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler, cildi iyileştirir. 12 farklı vitamin kompleksiyle cildi enerji ile doldurur. Nem eksikliğini yeniler, cildi iyileştirir ve cilde ışıltı verır. Ultra ince maske cildinize tam olarak oturur ve yüzün hatlarını tam olarak tekrarlar. Maskenin tabanı öz ile zengin bir şekilde doyurulur, maksimum aktif maddeleri cilde aktarabilir ve maskenin erken kurumasını önleyebilir. Öz, cildi derinlemesine nemlendirir ve yeniler. Maskenin bileşimindeki 5 tip hyaluronik asit ve aquaxil, cilt hidrasyon seviyesini arttırır, kuruluk ve dehidrasyon belirtileriyle savaşır. Epidermisin hücrelerinde nemin tutulmasına katkıda bulunurlar, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cildin elastikliğini arttırırlar.

Kullanım yöntemi:

Maskeyi ambalajından çıkarın. Maskeyi yüze sıkıca yerleşin ve 10-20 dakika bekletin. Maskeyi çıkarın ve kalan esansı yumuşak okşama hareketleriyle cilde sürün.

Bileşenleri:

Vitamin Kompleksi (C Vitamini, H Vitamini, B5 Vitamini, B1 Vitamini, B6 Vitamini, B2 Vitamini, B12 Vitamini, E Vitamini, Glutatyon, B9 Vitamini, K2 Vitamini, P Vitamini) 5 çeşit hiyalüronik asit, 3 çeşit peptit, pantenol, allantoin.

İçindekiler:

Purified water, Glycerin-26, PEG / PPG-17/6 copolymer, ethanol, phenoxyethanol, polysorbate 20, trehalose, arginine, carbomer, betaine, Allantoin, panthenol, ethylhexyl glycerin, xanthan gum, 1,2-hexanediol, disodium edetate, hydroxyethylcellulose, Niacinamide, panthenol, fragrance, riboflavin, maltodextrin, saccharide hydrolizate, hydrolized vegetable protein, Xylityl glucoside, anhydro xylitol Xylitol, butylene glycol, glucose, glutathione, menadair, biotin, bioflavonoids, Cyanocobalamin, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Thiamine HCI, Polik Acid, Pyridoxine, sodium hyaluronate, sodium hyaluronate crosspolymer, hydrolized diglycosaminoglycan, Hydrolyzed hyaluronic acid, hyaluronic acid, palmitoyl tripeptide-5, PEG-40 hydrogenated castor oil, Capryliliglycol, PPG-26-butes-26 capper tripeptide-1, acetylhexapeptide-8 palmitoyl tetrapeptide-7

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.