Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MEDI-PEEL Luxury 24K Gold Ampoule /100ml

Anti-Aging Altın Serumu
209.90 TL

MEDI-PEEL Luxury 24K Gold Ampoule

24K Altın Anti-Aging Serumu 100ml

Özellikleri:

Ürün cildi sıkılaştırır ve yüzün hatlarını güçlendirir. Lifting  etkisine sahiptir ve cilt elastikiyetini artırır. Cilt kırışıklıklarını yumuşatır ve yüz kırışıklıklarının derinliğini azaltır. Kuruluğu ve soyulmayı ortadan kaldırır, cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve cildi besler. Yüze tazelik ve sağlıklı bir parlaklık verir. 5 tip peptit kompleksi, cildin gençleşmesini hedefler, yaşlanma sürecini yavaşlatır, kırışıklıkları yumuşatır ve azaltır.

Kullanım:

Temiz cilde, hafif masaj hareketleriyle uygulayın.

Ana bileşenler:

24K altın, 5 çeşit peptit kompleksi, Hyaluronik asit, niasinamıd, allantoin, pantenol, adenosin

Bileşenler:

Purified Water, Butylene Glycol, Niacinamide, Methylgluses -20, Hydroxyethyl Urea, Gold (100g20mg), Sodium Hyaluronate, Konjac Root Extract, Polysorbate 20 Panthenol, Bamboo Leaf Extract, Purslane Extract, Mulberry Bark Extract, Green Tea Extract, Lavender Extract, Rosemary Extract, Oregano Flower / Leaf / Stem Extract, Thyme Extract, Allantoin, Caprylylglycol, Propanediol, Star Anise Extract, 1,2-Sunghexide Allol, carbomer, triethanolamine, adenosine, disodium ideti, phenoxy ethanol cetyl ethyl hexanoate, ceteareth-12, ceteareth-20, glyceryl stearate, cetyl palmitate, cetaryl alcohol, Tocopheryl acetate, yellow No. 4, yellow No. 5, fragrance

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.