Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

DERMA MAİSON Vitabenon Brightening Capture Cream /50ml

Vitaminli Canlandırıcı Krem
299.90 TL

DERMA  MAİSON Vitabenon Brightening Capture Cream /50ml

Vitaminli Canlandırıcı Krem 

Ozellikler:

Cilt tonunu eşitlemek için vitamin kremi.
 
Cildi sağlıklı bir ışıltıyla doldurur, donuklukla savaşır ve cildi iyileştirir.
 
Kremin etkisi pigmentasyonla mücadeleye yöneliktir, yuzdeki çilleri ve sivilce sonrası izlerini giderir.
 
Krem, cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve epidermisin derin katmanlarındaki nemi hapseder, kolajen sentezini uyarır ve cildin elastikiyetini belirgin şekilde artırarak cildi daha elastik ve yoğun hale getirir.
 
Gençleştirici etkisi vardır, ince mimik kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur ve ciltte oluşan  kırışıklıkların derinliğini azaltır. 
 
Yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cildin gençliğini uzatır. 
 
UV radyasyonunun olumsuz etkilerine karşı korur ve fotoyaşlanma riskini azaltır, güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir, serbest radikallerle savaşır ve toksinleri giderir.
 
Cildi vitaminlerle besler ve sağlıklı görünmesini sağlar
 

 

NOT: Özel patentli Alman kompleksi SyriCalm ™️ palmitoil pentapeptid-4, baston kök ekstresi içerir, hindistancevizi poria özü cilt sıcaklığını normalleştirir, etkili bir şekilde iyileştirir, epidermal dokuları güçlendirir ve gençleştirir.

 

Bileşenler: Purified water, Betaine, Glycerine, Glyceres-26, 1,2-Nucleic acid diol, Acrylate / C10-30 Ilkyacrylate Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyl Dimethyl  Taurate corolimer, panthenol, butyleneglycol, niacinamide (37.5pprm), calcium pantothenate (17.5ppm), sodium ascorbyl phosphate (75pm), tocopherylacetate (3ppm), pyridoxine HCl  3prm), maltodextrin, sodium starchioctenyl succinate, silica, reаd extract, fuxir extract, citric acid, sodium citrate, palmitoyl penta peptide-4, hydrogenated lecithin, glyceryl acrylate / acrylic acid  Copolymer, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrated Hyaluronic  Ronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydroxydesilyl Biquinone (2pm), Pizza-60 Hydrogenated Castor Oil, Synthetic Fluorupolite, Titanium Dioxide, Irish moss powder, agar, mica, red iron oxide, gellan gum, tan oxide, lecithin, polysorbate 20, pendylenglycol, disodium ditea, ethyl nucleus glycerin, sodium benzoate, fragrance

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.