Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarmStay All-İn-One Honey Ampoule

Bal Kompleksli Serum
125.90 TL

FarmStay All-İn-One Honey Ampoule 

Bal Kompleksli Çok Amaçlı Ampul Serumu

Özellikleri:

Serum cildin yoğun beslenmesini ve nemlenmesini teşvik eder, aynı zamanda etkili bir şekilde iyileştirir ve gençleştirir, kırışıklıkların ve pigmentasyonun şiddetini azaltır.

 
•Bal özü cildi derinlemesine besler ve nemlendirir, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, soyulmayı ortadan kaldırır, tahrişleri iyileştirmeye yardımcı olur ve yeni iltihapların ortaya çıkmasını önler ve cildin yenilenmesine  yardımcı olur.
 
•Arı sütü, ciltteki hücresel metabolizmayı ve kan dolaşımını iyileştirir, iyileşmesini hızlandırır, sıkılığı ve elastikiyeti arttırır, kırışıklıkları yumuşatmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Arı sütü ayrıca cildi olumsuz çevresel etkilere (soğuk, ısı, hava ve su kirliliği, radyasyona maruz kalma, patojenler, toksinler, ağır metal tuzları) karşı daha dirençli hale getiren koruyucu cilt bariyerini geliştirir.
 
•Propolis doku yenilenmesini hızlandırır ve faydalı maddelerin cildin daha derin katmanlarına daha yoğun bir şekilde nüfuz etmesini sağlar, cilt döküntülerinin görünümünü azaltır, cilt tonunu eşitler, güzel ve doğal bir renk verir.
 
•Niasinamid pigment lekelerini aydınlatır, düzensiz cilt tonunu düzeltir, akne sonrası lekeleri yumuşatır ve ayrıca cildin güçlü hücresel yenilenmesini sağlar, ultraviyole radyasyon ve serbest radikallerin agresif etkilerine karşı koruyan güçlü bir antioksidandır.
 
•Hyaluronik asit cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Yara iyileşmesini teşvik eder, bağışıklık tepkilerini etkiler, hücreleri serbest radikallerden korur, cildi erken yaşlanmadan korur.
 
Uygulama:
 
Önceden temizlenmiş cilde yeterli miktarda serum uygulayın ve hafif masaj hareketleriyle yüzünüze eşit olarak yayın.
 
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.