Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarmStay Collagen & Hyaluronic Acid All-in-one Ampoule

Kolajen Yüz Ampul
135.90 TL
FarmStay Collagen & Hyaluronic Acid All-in-one Ampoule
Kolajen Yüz Ampül 250 ml
 
Özellikleri:
Cildi nemlendirmeyi ve güçlendirmeyi, kırışıklıkları yumuşatmayı ve pigmentasyonu aydınlatmayı amaçlayan güçlü bir yaşlanma karşıtı yüz serumu. Ürünün hafif ferahlatıcı dokusu, cilde inanılmaz bir rahatlık hissi verir, cildi anında nemlendirir ve ilk uygulamadan sonra görsel olarak pürüzsüzleştirir. Serumunun düzenli kullanımı cildin parlaklığını ve canlalığı geri getirecektir.
 
Uygulama şekli:
Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde hafif masaj hareketleriyle uygulayın
 
Ana bileşenleri
Kolajen, Hyaluronik asit. Kolajen ve hiyalüronik aside ek olarak, kırışıklıklara pürüzsüz yapan olan adenosin ve parlatıcı bir bileşen olan niasinamid ürünün bir parçasıdır.

Bileşenleri: 
Purified water, hyaluronic acid (10,750 mg), butylene glycol, niamic amide, hydrolyzed collagen (2,500 mg), glycerin, phenoxyethanol, caprylyl glycol, PEG-60 hydrogenated castor oil, jojoba Ester, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate, lactose, cellulose, hydroxypropyl methylcellulose, carbomer, triethanolamine, witch hazel extract, jojoba seed extract, seaweed extract, licorice extract, green tea extract, xanthan gum, disodium IDA, Adenosine, Fragrance

m**** e***** / (11 Temmuz 2020)
müthiş bir ürün hem ekonomik , hem etkili ilk defa bu markayı tanıdım başka ürünlerinide kullanıcam yine yazıcam ..

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.