Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarmStay Collagen Water Full Moist All Day Toner /500ml

Kolajenli Toniği
104.90 TL
Collagen Water Full Moist All Day Toner
Kolajenli Toner 500 ml

Özellikleri:
Kollajenli toner yoğun bir nemlendirme etkisine sahiptir, cilt elastikiyetini arttırır, etkisi cilt tonunu yumuşatmayı ve kırışıklıkları yumuşatmayı amaçlamaktadır. Cildi temizledikten hemen sonra toner kullanımı kuruluk ve sıkılıktan kaçınmaya yardımcı olur, cildi yumuşatır ve sonraki kozmetiklerin en derin ve etkili asimilasyonu için hazırlar.
 
Ana belişenleri:
Deniz Kollajeni
Temiz sualtı deniz kollajeni, normal kollajenden dört kat daha yüksek amino asit  içerir ve cilt elastikiyetini artırır.
Beyaz şeftali, manolya, kamelya, frezya ve erik çiçeklerinden 5 öz.
Ekstraktlar cildi vitaminler,  cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve cildi iyileştirir, ayrıca antioksidan etkiye sahiptir ve erken cilt yaşlanmasını önler.
 
Belişenler:
Purified water, dipropylene glycol, glycerin, modified alcohol, iacinamide, glycereth-26, trehalose, butylene glycol, sodium hyaluronate, hydrolyzed collagen (5ppm), white willow Bark extract, pickle leaf extract, oregano leaf extract, golden extract, broiler bark extract, ethylhexylglycerin, purslane extract, lactobacillus/bean fermentation extract, vegetable amino acid, oatamino acid, 1,2-hexanediol, hydroxyaceto Phenone, AGE-60 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium ID, Aroma
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.