Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarmStay Escargot All In One Ampoule

Salyangoz Yüz Ampul
125.90 TL

FarmStay Escargot All In One Ampoule

Çok Amaçlı Salyangoz Müsin Yüz Serumu 250 ml

Özellikleri:

Çok amaçlı serum, yaşlanmaya karşı koruma, hidrasyon ve beslenme sağlar. Sadece kırışıklıkları gidermekle kalmaz, aynı zamanda cildinizin sıkılığı ve elastikiyetini de artırır. Cild tonunu dengeler, pigmentasyonu ve akne sonrası parlaklığı arttırır. Hassas ciltler için bile uygundur, tahrişe karşı korur. Doku hafiftir ve cilde iyi nüfuz eder. Cildinize gerekli nemlendirme, beslenme ve bakım sağalar.

Kime uygundur? Tüm cilt tipleri için.

Uygulama:

Önceden temizlenmiş cilde yeterli miktarda serum uygulayın ve hafif masaj hareketleriyle yüzünüze eşit olarak yayın.

Bileşenler:

Water, glycerin, butylene glycol, niacinamide, snail secretion filtrate (2.500 mg), trehalose, xanthan gum, hyaluronic acid, galactomyces enzyme filtrate, camellia leaf extract, prickly pear extract (cactus), Polygonum polygonum extract, Cava eclonica, brownonia extract , sodium polyacrylate, carbomer, triethanolamine, PEG-60 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, caprylyl glycol, disodium EDTA, flavor, Cl 19140, Cl 159854.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.