Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarmStay Hyaluronic Acid Multi Aqua Ultra Toner 500 Ml

Hyaluronik Tonik
89.00 TL

FarmStay Hyaluronic Acid Multi Aqua Ultra Toner

Hyaluronik Asit Multi Aqua Ultra Toner 500ml

Özellikleri:

Hyaluronik toner yoğun bir nemlendirme etkisine sahiptir, cilt elastikiyetini arttırır, etkisi cilt tonunu yumuşatmayı ve kırışıklıkları yumuşatmayı amaçlamaktadır. Cildi temizledikten hemen sonra toner kullanımı kuruluk ve sıkılıktan kaçınmaya yardımcı olur, cildi yumuşatır ve sonraki kozmetiklerin en derin ve etkili asimilasyonu için hazırlar.

 

Bileşenler

Purified Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Glyceres-26, Niacinamide, Modified Alcohol, Trehalose, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate (353ppm), Sodium Hyaluronate Cross Polymer (22ppm) , Hydrolyzed Hyaluronic Acid (18ppm), Hyaluronic Acid (8ppm), Hydrolyzed Sodium Hyaluronate (1ppm), White Willow Bark Extract, Cypress Leaf Extract, Oregano Leaf Extract, Golden extract, broiler bark extract, purslane extract, Lactobacillus/soybean ferment extract, hydrolyzed collagen, vegetable amino acid, oat amino acid, 1,2-hexanediol, hydroxyacetophenone, PEG-60 hydrogenated Castor oil, pentylene glycol, ethylhexylglycerin, disodium IDT, adenosine, fragrance

 

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.