Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream /70g

FarmStay Hyaluronik Güneş Koruyucu Krem
79.00 TL

Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream /70g

Hyaluronik Güneş Koruyucu Krem 

Özellikleri:

Beyazlatma, kırışıklık iyileştirme, güneşten koruma üçlü fonksiyonel kozmetik
Bu güneş kremi, cildi uzun süreli dış aktivite için bile ultraviyole ışınlarından koruyan ve doğal bir nemlendirme faktörü olan hyaluronik asit (sodyum hiyalüronat) içeren bir makyaj tabanıdır.

Bileşenleri:

Purified water, titanium dioxide/triethoxy caprylyl silane, ethylhexyl methoxycinnamate, zinc oxide, mineral oil, cyclomethicone, butylmethoxy dibenzoylmethane, maprilic/capric triglyceride, butylene gland Lycol, niacinamide, propylene glycol, glycerin, cetylpyimi/fiji-10/1 dimethicone sorbitan sesquioleate, shea butter, sodium chloride, beads wax, sodium hyaluronate (10,000 ppm) , Microcrystalline Wax, Witch Hazel Extract, Chamomile Extract, Green Tea Seed Extract, Green Tea Extract, Centella Extract, Provence Rose Flower, Collagen Extract, Snail Slime Filtrate, Adenosine, Propylparaben, Methylparaben, Red Iron Oxide (CI77491), Yellow Iron oxide (CI77492), black iron oxide (CI77499), fragrance

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.