Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

FarnStay Hyaluronic Acid Treatment Essence

Hyaluronik Asit Nemlendirici Esans
149.90 TL

FarnStay Hyaluronic Acid Treatment Essence

Hyaluronik Asit Nemlendirici Esans 150 ml
 
Özellikler:
Hyaluronik asit ile yoğun nemlendirici yüz esansı. Parlaklığını ve elastikiyetini kaybeden kuru, susuz ciltlere bakım yapmak için tasarlanmıştır.
 
Yararları: cildi hoş bir şekilde yeniler, rahatlık hissi verir, tonu ve elastikiyeti arttırır, dehidrasyonun neden olduğu cilt kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı olur, cilt tonunu aydınlatır ve eşitler, donukluğu giderir.

 

Bileşenler: Purified water, 1.2-hexanediol, niacinamide, butane glycol, C12-14 pareth-12, octyldodeceth-16, sodium hyaluronate (1,065ppm), adenosine, fragrance, disodium IDT, propane Diol, sodium hyaluronate cross polymer (50ppm), hydrolyzed glycosaminoglycan (30ppm), glycerin, benzyl glycol, hydrolyzed hyaluronic acid (7.5ppm), sodium ace Chelated hyaluronate (0.5ppm), ethylhexylglycerin, hyaluronic acid (0.05ppm), raspberry ketone, citric acid, sodium citrate

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.