Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

Hyde Glow Moist Up Toner / 200ml

Nemlendirici Toner
209.90 TL
JS DERMA HYDGLOW MOIST UP TONER / 200ml
Hyaluronik Kompleksi Ve  Huş Suyu ile Nemlendirici Toniği

Özellikler:
Tüm cilt tiplerine uygundur. Ancak özellikle hassas ve nemsiz ciltler için temel yumuşatıcı toner olarak önerilir. Her cilt bakımı için mükemmel uyum sağlar ve etkisini arttırır.
 
Ana Bileşenler:
•Huş ağacı suyu: Cildi nemlendirir, yatıştırır, iyileştirir ve tonu eşitler.
Cildi kalsiyum ve magnezyum, B vitaminleri ile doyurur
 
•5 çeşit hyaluronik asit: (Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer) Farklı moleküler ağırlıkları dolayı cildin farklı katmanlarında hareket ederler: Bir yandan nemin buharlaşır, diğerinde neme karşı farkedilmez bir bariyer oluştururlar, diğer yandan sağlıklı hücre işlevi için  nemi daha deri katlanlarda tutar.
 
•Niacinamide: parlatıcı, sebum düzenleyici, antiinflamatuar, antimikrobiyal, bariyer ve antioksidan aktiviteye sahiptir.
 
•Aloe özleri yatıştırır, tahrişi giderir;
 
•Beta-glukan kızarıklığı giderir, kolajen üretimini uyarır;
 
kuru ciltler için
hassas ciltler için
olgun ciltler için
normal cilt için
karma ciltler için
 
Nasıl Kullanılır:
Pamuklu bir ped ve avuç içi ile temiz cilde uygulayın.
Avuç içi hafifçe bastırarak uygulamayı bitirin.
 
Bileşenler:  Betula Platyphylla Japonica Juice ,Dipropylene Glycol ,Glycerin,Butylen Glycol ,Betaine,Niacinamide ,Aloe Barbadensis Leaf Extract,Sodium PCA,Panthenol,Sodium Hyaluronate Crosspolymer ,Hydrolyzed Glycosaminoglycans ,Sodium Hyaluronate,Hydrolyzed Hyaluronic Acid ,Hyaluronic Acid ,Portulaca oleracea Extract,Beta-Glucan,1,2 Hexanediol,Ethylhexylglycerin,Glyceryl Caprylate,Allantoin,Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract ,Usnea Barbata (Lichen) Extract ,Scutellaria Baicalensis Root Extract,Disodium EDTA
 
 
 
 

 

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.