HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ! 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR. SİPARİŞLERİNİZİ AYNI GÜN KARGOYO VERİYORUZ, 1-2 GÜN İÇERİSİNDE SİPARİŞİNİZ TESLİM EDİLİYOR.

JMsolution Avantajlı Aydınlatıcı Maske Seti 5 Adet

Aydınlatıcı Maske Seti
99.90 TL

JMsolution Avantajlı Maske Seti 5 Adet

Aydınlatıcı Maske Seti
 
1.JMsolution Glow Luminous Aurora Mask 1 Adet
İnci tozlu yüz maskesi
 
Özellikleri:
Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, istenmeyen lekeleri aydınlatırır, cildi yeniler, parlak, güzel ve sağlıklı hale getirir. Kuru ve hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.
 
2.JMSolution Mama Pureness Mela Clear Mask 1 Adet
Aydınlatıcı Yüz Maskesi
 
Özellikleri:
Hamile annelere, kuru ve hassas cildi olan kişilere cilt hassasiyetini önlemek için güvenli formüle sahip, özel olarak tasarlanmış bir "Anne" serisi. Cildi aydınlatırır, nemlendirir ve onarır, transepidermal su kaybını önler, cilt hücrelerinin nemi tutmasına yardımcı olur. Soyulmayı azaltır ve mikro havayı yumuşatır.
 
3.JMsolution Lacto Saccharomyces Golden Rice Mask 1 Adet
Besleyici Altın Pirinç  Yüz Maskesi 
 
Özellikleri:
Hem genç hem de olgun kadınlara hitap edecek bir üründür. Altın Pirinç Maskesinin ana bileşenleri arasındaki kahverengi pirinç (filizlenmiş) özü, kolloidal altın, aspegillusun fermente suyu ve pirinç kepeği, yulaf özü, yedi tip peptit, hyaluronik asit, özel bir lakto-emülsiyon ile kombinasyon halinde bulunur. Nemlendirici, sıkılaştırıcı, besleyici ve gençleştirici etki yapar. Maskeyi kullandıktan hemen sonra ciltteki fark belirgin hale gelir; taze, genç bir görünüm alır, parlar ve yüz çevresi daha net hale gelir.
 
4.JMSolution Mama Pureness Brightening Mask 1 Adet
Canlandırıcı Besleyici Kığıt Yüz Maskesi
 
Özellikleri:
Hamile annelere, kuru ve hassas cildi olan insanlara, cilt hassasiyetini önlemek için en güvenli formüle sahip özel olarak tasarlanmış bir "Anne" serisi.Cildi canlandırır, daha genç görünmesini sağlamak için yoğun beslenme ile nemlendirme sağlar, teninizi sıkılaştırır.  Sıkılaştırıcı iki katmanlı bir tabakaya sahip yoğun bir ampul, cildi sıkılaştırıcı ve esnetici özelliklere sahip bir amino asit kompleksi ve kolajen içerir.
 
5.JMsolution Water Luminous S.O.S. Ampoule Vita Mask 1 Adet
Ultra İnce Vitaminli Kağıt Yüz Maskesi
 
Özellikleri:
Epidermisin hücrelerini yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler, cildi iyileştirir. 12 farklı vitamin kompleksiyle cildi enerji ile doldurur. Nem eksikliğini yeniler, cildi iyileştirir ve cilde ışıltı verır. Ultra ince maske cildinize tam olarak oturur ve yüzün hatlarını tam olarak tekrarlar. Maskenin tabanı öz ile zengin bir şekilde doyurulur, maksimum aktif maddeleri cilde aktarabilir ve maskenin erken kurumasını önleyebilir. Öz, cildi derinlemesine nemlendirir ve yeniler. Maskenin bileşimindeki 5 tip hyaluronik asit ve aquaxil, cilt hidrasyon seviyesini arttırır, kuruluk ve dehidrasyon belirtileriyle savaşır. Epidermisin hücrelerinde nemin tutulmasına katkıda bulunurlar, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cildin elastikliğini arttırırlar.
 
Nasıl Kullanılır:
Maskeyi ambalajından çıkarın. Maskeyi yüzünüze sıkıca takın ve 10-20 dakika bekletin. Maskeyi çıkarın ve kalan esansı cildinize yedirin.
 
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.