Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

JMsolution Lacto Saccharomyces Golden Rice Mask

Onarıcı Yüz Maskesi
24.90 TL

JMsolution Lacto Saccharomyces Golden Rice Mask

 Besleyici Altın Pirinç  Yüz Maskesi / 1 adet

Özellikleri:

Hem genç hem de olgun kadınlara hitap edecek bir üründür. Altın Pirinç Maskesinin ana bileşenleri arasındaki kahverengi pirinç (filizlenmiş) özü, kolloidal altın, aspegillusun fermente suyu ve pirinç kepeği, yulaf özü, yedi tip peptit, hyaluronik asit, özel bir lakto-emülsiyon ile kombinasyon halinde bulunur. Nemlendirici, sıkılaştırıcı, besleyici ve gençleştirici etki yapar. Maskeyi kullandıktan hemen sonra ciltteki fark belirgin hale gelir; taze, genç bir görünüm alır, parlar ve yüz çevresi daha net hale gelir.

Nasıl kullanılır:

Akması için maskenin altını “çıt” sesini duyana kadar hafifçe çevirin. Yağları bir kağıt maskeyle karıştırın. Temiz, kuru cilde uygulayın. 15-20 dakika bekletin. Maskeyi çıkarın. Kalan özü cildinize parmak uçlarınızla masaj yapın.

Bileşenler:

Water, Mineral Oil, Butylene Glycol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract (10ppm), Oryza Sativa (Rice) Extract (10ppm), SaccharomycesRice Ferment Filtrate (10ppm), Cornus Officinalis Fruit Extract, Lactobacillus Ferment (10ppm), Aspergillus Ferment, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Trehalose, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Malt Extract, Polysorbate 60, Glyceryl Stearate, PEGPPG-176 Copolymer, Dimethicone, Carbomer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylhexylethanol

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.