Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

JMsolution Water Luminous Cleansing Oil

Temizleyici Yüz Yağı
149.90 TL

JM solution Water Luminous Cleansing Oil

Çift Fazlı Makyaj Temizleme Yüz Yağı 180 ml

Özellikleri:

Çift temizleme yöntemi yağ bazlı ve su bazlı temizleyiclerle yapılan iki aşamalı bir temizleme işlemidir. Gün içinde yüzünüzde biriken kir , makyaj , sebum (cilt yağı ) nemlendirici ve güneş koruyucu artıklarını ise akşamları uyguluayacağınız çift temizleme yöntemi ile cildinizden arındırmış olacaksınız.

Ten dokusunu hafifçe, gözenekleri derinlemesine temizleyen besleyici yağ. Makyajın yanı sıra bb ve cc kremleri mükemmel bir şekilde temizler. Cildin elastikliğini geri kazanmaya yardımcı olur ve ayrıca akne, iltihap ve akne izlerini önler.

Uygulama :

Çift temizleme yöntemini normalde hergün uygulamanıza gerek yoktur . Haftdada iki kez uygulamak yeterlidir , ancak hergün makyaj yapıp güneş koruyucu kullanıyorsanız, yağlı ve akneye eğilimli bir cildiniz varsa her akşam uygulamanız faydalı olacaktır.

Kullanımı:

1.İlk önce şişeyi çalkalayın ,

2.Yeterli miktarda yağı kuru parmaklarınızla alarak, kuru cildinize tüm kiri ve makyajı tamamen çıkarana kadar dairesel hareketlerle masaj yapın.

3.Ilık suyla iyice durulayın.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.