Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

LAGOM Cellus Mild Moisture Cream / 80ml

Lamel Emülsyon İçeren Yatıştırıcı Krem
379.90 TL
Lagom Cellus Mild Moisture Cream / 80ml
Yenileyici Etkilere Sahip Yatıştırıcı Krem.
 
Güçlü antiseptik, rahatlatıcı ve antienflamatuar  özellikleri sayesinde ürün, tahrişleri gidermeye, günlük stresi gidermeye ve cildin rahatlığını geri kazanmaya yardımcı olur.
Ürünün hafif hızlı emilen kıvamı, rahat bir kullanımı sağlar. Ambalajin sayesinde oksijenle teması ve bakterilerin şişeye girmesini önler.
 
 Krem,  lamel emülsiyon bazlı olup, cildin lipid bariyeri benzer yapılara sahip.
 Aquaporin kanallarını uyaran ve AQP3 üretimini ve ayrıca cildin koruyucu bariyerinin bileşenlerini eski haline getiren patentli Aqualicia®️ (Hidrolize Akasya Macrostachya Tohumu Ekstresi (ve) Maltodekstrin) kompleksi içeriyor.
 Shea yağı, cadı fındığı özü ve hyaluronik asit, hayat veren nem ile doyurulur, hidrasyon seviyesini normalleştirir, kuruluğu giderir ve zararlı dış etkenlerden korur.
 Centella asiatica kılcal damarları güçlendirir ve kan dolaşımını iyileştirir, böylece bağ dokusunun elastikiyetini önemli ölçüde arttırır, bu madde  rosaceanın önlenmesi ve tedavisi için kullanılabilir. Cildi yatıştırmaya, iltihaplanmayı, tahrişi gidermeye, yara iyileşmesini hızlandırmaya, pigmentasyonu ve sivilceyi yumuşatmaya yardımcı olur.
 Japon biberi, beta-glukan ve hidrolize bitkisel proteinden elde edilen özüt toksinlerden kurtulmaya, kılcal duvarları güçlendirmeye, yenilenmeyi teşvik etmeye, yağ bezlerinin çalışmasını düzenlemeye ve gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur;
 Bir ikili sandal ağacı yağı ve papatya özü kızarıklığı azaltır, hasarı iyileştirir ve vitaminlerle doldurur
 Provitamin B5 ve gül yağı pigmentasyonu aydınlatır, rengi ve parlaklığı iyileştirir.
 Bu ürün, aktif bileşenlerin cilt hücrelerine derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı olan DermaFlux formülüne dayanmaktadır.
 
Nasıl Kullanılır:
Cilt bakımının son adımında ince bir tabaka halinde eşit olarak uygulayın.
 
 
İçerikler: Purified water, propanediol, glycerin, cetylethylhexanoate, cetearylolibate, sorbitanolibate, cetearyl alcohol, macadamia seed oil, shea butter, beta-glucan, green tea callus culture extract, usnia extract, xanthan Gum, chopiberry extract, grandmother flower extract, lecithin, sodium hyaluronate, centella asiatica extract, butylene glycol, virginia leaf extract, maltodextrin, hydrolyzed vegetable protein, panthenol, hydroxyethylurea, urea, Indole acetic acid, ammonium acryloyldimethyltaurate/vpicopolymer, dimethicone, palmitic acid, stearic acid, tocopheryl acetate, polyacrylate-13, polyisobutene, orange oil, polysorbate 20, sorbitan isostearate, lavender oil, myristic acid, wild geranium oil, bergamot oil, unidirectional oil, rose flower oil, matricaria flower oil, benzoin wood gum, myrrh oil, citric acid, disodium DTA, caprylyl glycol, 1,2-hexanediol, limonene, linalul
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.