Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

LAGOM Cellus Revive Essence Toner (MİNİ) 25ml

Aquoporin ve Hyaluronik Asit İçeren Temel Toner
49.90 TL
LAGOM  Cellus Revive Essence Toner (MİNİ) 25ml 
Aquoporin ve Hyaluronik Asit İçeren Temel Toner
 
Çift Sıkılaştırma Etkisi sağlar. Cildin elastikiyetini destekleyecek adenozin ve peptidler içerir. Adenosin, mükemmel bir destekleyici bileşendir ve Palmitoyl Tripeptide-5, kolajen üretimini destekler.
Bu esans, cildi derin nemlendirme ve nem ile güçlendiren ödüllü AQUALICIA formülünü içerir.
Ek olarak, Üçlü Hyaluronik Asit Kompleksi, hidrasyonu yeni bir seviyeye taşır. Bu öz, cildi güçlendirecek, yoğun nem kazandıracak üçlü hyaluronik asit içerir. Bu oluşmaktadır:
# 1 Nem mıknatısı olan Sodyum Hyaluronat
# 2 Cildinizde nem depolaması sağlayan Hidrolize Hyaluronik Asit
# 3 Nem kalkanı oluşturan hyaluronik asit
MF (Micro Fludizer) yöntem sayesinde, essence toner son derece ipeksi, yapışkan olmayan, pürüzsüzce yayılan bir dokuya sahiptir.

Sonuç olarak, cildiniz yumuşak, pürüzsüz görünümlü hissedilecektir.

 
Nasıl Kullanılır:
Cilt bakımının ilk aşamasında uygun miktarda alın ve eşit şekilde yüze uygulayın, ardından emilmesi için hafifçe vurun. 
Yorgun cilt için yoğun bakım İpucu: Temizledikten hemen sonra, cilt dokusunu düzeltmek için pamuklu bir ped üzerine essen toneri sürün, ardından tüm yüze özlü tonik dolu bir pamuklu ped uygulayın ve maske gibi kullanın.

Bileşenler: Purified water, butylene glycol, propanediol, glycerin, 1,2-hexanediol, xanthan gum, glycereth-25 PCA isostearate, ethylhexyl palmitate, ethylhexyl glycerin, cetylethylhexanoate, adenosine ,Polyglyceryl-10 oleate, disodium EDTA, hyaluronic acid, hydrolyzed hyaluronic acid, sodium hyaluronate, pine mushroom extract, orange oil, hydrolyzed Egyptian bean seed Extract, Yellow Blotch Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Lavender Oil, Wild Geranium Oil, Bergamot Oil, Monoscent Oil, Rose Flower Oil, Maltodextrin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Matricaria Flower Oil, Palmitoyl Tripeptide- 5, benzoin wood gum, myrrh oil, limonene, linalul

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.