Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MASIL 8 Second Salon Hair Mask / 200ml

Onarıcı Saç Maskesi
149.90 TL

SOME BY MI   Miracle Repair Treatment / 180g

8 Saniye Onarıcı  Saç Maskesi

 
Salon efekti yaratan 8 Seconda Salon Hair Mask, 8 saniyelik kullanımda donuk hasarlı saçları "canlandırır". Ürünü nemşi veya kuru buklelere uygulayabilirsiniz - hafif kremsi bir kıvama sahiptir, telleri ağırlaştırmaz, pürüzsüz, ipeksi bir yapı sağlar.
Masil 8 Saniye Salon Saç Maskesi agresif sentetik katkılar içermez, hipoalerjeniktir, tahrişe neden olmaz ve hassas ciltler için uygundur.
 
Etkiler:
Ürünün düzenli kullanımı:
Onarma, kapsamlı  iyileşme, görünümü ve yapısal iyileştirme (pürüzsüz, parlak, elastik, kolay şekil alan) sağlar.
Saç derisinin durumunu normalleştirir, sebum üretimini düzenler, kepek / kaşıntı / kuruluk / dökülme giderir. 
Bukleleri olumsuz hava şartlardan / rüzgar / yağış / şekillendirici ürünlerin / sıcaktan ve saç kurutma makinenin / şekillendiricinin vermiş olduğu zararlardan  korur.
 
Nasıl kullanılır:
Maskenin sulu dokusu, su ile etkileşirken sihirli bir şekilde kremsi bir dokuya dönüşür. Maskeyi şampuanlamadan sonra nemli saça uygulayın, sürtünme hareketleriyle tüm uzunluk boyunca eşit olarak dağıtın, 8 saniye bekletin (maskeyi 3-5 dakika saç üzerinde ciddi hasar görmüş saçlarla bırakmaya izin verilir), ılık suyla durulayın.

 

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.