Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MEDI-PEEL Bio-Intense Gluthione 600 White Ampoule

Beyazlatıcı Yüz Serumu
219.90 TL
MEDI-PEEL Bio-Intense Gluthione 600 White Ampoule
Beyazlatıcı Yüz Ampul Serumu 30ml

Özellikleri:
Hafif bir dokuya sahiptir. Cilde iyi dağılır, hızla emilir ve cildin derin katmanlarına nüfuz eder. Pigmentasyon problemi olan ciltler için tasarlanmıştır. Çeşitli pigmentasyon problemleriyle başa çıkmaya yardımcı olur, cilt tonunu canlandırır ve aydınlatır. İçerisindeki glutatyon; yaşlılık lekeleri ile başa çıkmaya yardımcı olur ve cilde  parlaklık verir. Glutatyon; belirgin bir yaşlanma karşıtı etki sağlayabilen güçlü bir antioksidandır. Glutatyon ayrıca, C vitamini ve E vitamini de dahil olmak üzere diğer antioksidanları cildinize geri yükler. Glutatyon, cildi iyileştirir, kırmızı lekeleri, pürüzlülüğü ve kuru cildi ortadan kaldırır. Aynı zamanda, sağlıklı ve kusursuz bir cilde sahip olan kişilerin ciltlerini korumasına yardımcı olur.
 
Kullanımı:
Temiz yüze 2-3 damla ampul uygulayın. Ampulü sabah ve akşam kullanın.
 
Bileşenler:
Purified water, niacinamide, sunflower seed oil, glutathione (Drg). Pepper Steak Extract, Whey Extract, Mallow Extract, Mallow Extract, Lemon Chestnut Extract, Speed ​​Well Extract, Sky Root Extract, Indian Gooseberry Fruit Extract Mulberry Bark Extract, Virginia Weathered Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Arachidonate, Glycerinolinate, Panthenol, Tocofepil Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine, Mullic Acid, Thiamine HciL, Cyanocobalamin, Biotin, Retinyl Palmitate, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tricopide Tide-1, oligomap tide-23, oligomethide tide-32, palmitoyl pentapeptide-4, cetealyl oleate, polyacrylamide, sorbitan oleate, 1,2-nucleic acid diol, pasqueflower extract, gree Ficus Fruit Extract, Ussian Extract, C13-14 Isoparaffin, Incense , Carbomer, triethanolamine, glycerin, laureth-7, butyleneglycol, ethyl soaked glycerin, hydrolyzed lecithin, plyglyceryl-10 stearate
 
 
 
 
 
m**** e***** / (16 Ağustos 2020)
Merhabalar , kullanabilirsiniz.

m**** e***** / (16 Ağustos 2020)
merhabalar , kullanabilirsiniz.

Y****** E****** / Konya (16 Ağustos 2020)
Merhaba c vit serumla birlikte kullanılabilir mi?

Y****** E****** / Konya (15 Ağustos 2020)
Merhaba %15 lik c vitamini serumu ile aynı rutinde kullanılabilir mi?

H***** B******* / İstanbul (14 Ağustos 2020)
Askorbik asitli c vitaminiyle aynı rutinde olur mu içindeki niacinamide sorun oluşturur mu

a**** a**** / istanbul (25 Temmuz 2020)
Merhabalar , kullanabilirsiniz.

S****** C***** / (14 Temmuz 2020)
Hassas ciltler kullanabilir mi ?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.