Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MEDI-PEEL Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch

Yatıştırıcı Göz Altı Maskesi
199.90 TL

MEDI-PEEL Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch

Peptit Yatıştırıcı Hidrojel Göz Altı Maskesi 60 adet

Özellikleri:

Ödemi, kırışıklıkları azaltır, sakinleştirir , sıkılaştırır ve gençleştirir. Uygulamadan sonra, göz çevresindeki cilt kadife gibi olur ve ışıltılı hale gelir. Güçlü bir yaşlanma karşısı kompleks içerir: 9 peptit kompleksi; hücrelerdeki metabolik süreçleri uyarır, derin kırışıklıkları doldurur ve düzeltir. Hyaluronik asit; cildin yapısına derinlemesine nüfuz eder ve hücreleri ihtiyaç duydukları nemle doldurur. Ek olarak, cilt kurumasını ve olumsuz faktörlere maruz kalmasını önler. Allantoin; cildi yatıştırmak ve yenilemek için vazgeçilmez bir maddedir.Centella asiatica özü; güçlü bir yara iyileştirici ve tonik etkisine sahiptir. Mikro dolaşımı iyileştirir ve kolajen sentezini aktive eder, cilt hücrelerini yeniler. Erken cilt yaşlanmasıyla mücadele eder. Bitki özleri kompleksi cildi besler, nemlendirir, tahrişi hafifletir, ödem ve koyu halkalara karşı savaşır.

Uygulama:

Temizlenmiş cilt üzerine, istenilen bölgeye maskeyi uygulayın. 20-30 dakika bekleyin daha sonra çıkarın ve kalan özü cildinize yedirin.

Ana bileşenleri:

Deniz kolajeni, centella asiatica, betain, hiyalüronik asit, tripeptit bakır-1, oligopeptit-29, oligopeptit-32, palmitoil, palmitoil tripeptit-1, palmitoil peptit-7, palmitoil oligopeptit, palmitoil tripeptit-5.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.