HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ! 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR. SİPARİŞLERİNİZİ AYNI GÜN KARGOYO VERİYORUZ, 1-2 GÜN İÇERİSİNDE SİPARİŞİNİZ TESLİM EDİLİYOR.

MEDI-PEEL Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch

Yatıştırıcı Göz Altı Maskesi
199.90 TL

MEDI-PEEL Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch

Peptit Yatıştırıcı Hidrojel Göz Altı Maskesi 60 adet

Özellikleri:

Ödemi, kırışıklıkları azaltır, sakinleştirir , sıkılaştırır ve gençleştirir. Uygulamadan sonra, göz çevresindeki cilt kadife gibi olur ve ışıltılı hale gelir. Güçlü bir yaşlanma karşısı kompleks içerir: 9 peptit kompleksi; hücrelerdeki metabolik süreçleri uyarır, derin kırışıklıkları doldurur ve düzeltir. Hyaluronik asit; cildin yapısına derinlemesine nüfuz eder ve hücreleri ihtiyaç duydukları nemle doldurur. Ek olarak, cilt kurumasını ve olumsuz faktörlere maruz kalmasını önler. Allantoin; cildi yatıştırmak ve yenilemek için vazgeçilmez bir maddedir.Centella asiatica özü; güçlü bir yara iyileştirici ve tonik etkisine sahiptir. Mikro dolaşımı iyileştirir ve kolajen sentezini aktive eder, cilt hücrelerini yeniler. Erken cilt yaşlanmasıyla mücadele eder. Bitki özleri kompleksi cildi besler, nemlendirir, tahrişi hafifletir, ödem ve koyu halkalara karşı savaşır.

Ana Aktif Bileşenler
 
Peptit Kompleksi, cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır, vücudun kendi kolajen ve elastin liflerini üretmesini hızlandırır. Kırışıklıkların derinliğini azaltır ve cilt sarkmalarını önler.
 
Centella Asiatica Özü, cildin kolajen liflerinin üretimini ve yenilenmesini teşvik eder, dokuların yoğunluğunu ve elastikiyetini artırır. Hücre yenilenmesini destekler, hidrolipid dengesini düzenler. Yara izlerinin ve yaşlılık lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.
 
Hyaluronik Asit, cildin derin katmanlarına nüfuz ederek hücreleri gerekli nem ile doldurur. Cildi güçlendirir ve cildin elastikiyetini artırır. Kırışıklıkların erken ortaya çıkmasını engeller. Nem eksikliğini giderir ve cildin kurumasını giderir.
 
Havyar Özü, yaşla birlikte miktarı azalan ciltte kolajen üretimini harekete geçirerek cildin elastikiyetini ve sıkılığını geri kazandırır. Aktif beslenme ve cilt gençleştirme sağlar, ifadeyi ve yaş kırışıklıkları ve cilt kırışıklıklarını yumuşatır.
 
Allantoin, cildi yumuşatır. Yoğun bir şekilde nemlendirir. Gözenekleri daraltmaya yardımcı olur ve sebum üretimini normalleştirir, antienflamatuvar özelliklere sahiptir ve tahriş olmuş cildi rahatlatır.

 

Uygulama:

Temizlenmiş cilt üzerine, istenilen bölgeye maskeyi uygulayın. 20-30 dakika bekleyin daha sonra çıkarın ve kalan özü cildinize yedirin.

 

S.K.T. 2023.03.11

 

Bileşenler:

Distilled water, glycerin, carrageenan, butylene glycol, centella extract (100ppm), lavender flower extract, bergamot leaf extract. Petermin Water, Freesia Extract, Matricaria Flower Extract, Rosemary Leaf Extract. Aloe Vera Leaf Extract, Malto text Lin, Asian De Asiatico Side Matecic Acid, Hydrolyzed De Klagen, Sodium Hyaluronate (110 ppm), Ethylene Hydrated Hydrolyzed Hyaluronic Acid ( Ippm), Sodium Acetylated Hyaluronate 1ppm), Hydroxypromultramonium Hyaluronate (10gprm), Potassium Hyaluronate (000ppm), Sodium Hyaluronate Cross-Polymer 01ppm), Hami Aluronic Acid (0.25ppm), Glyceral Polymethacrylate, Propylene Glycol, Palmitoyl Oligo Peptide (0.001ppmi Palmitoyl Tripeptide -1001pprr), Palmitoyl Tetrafemide -70,006ppm), Palmitoyl Tripeptide 50.1ppml, asetrexa peptide -8001pgpm), copper tripeptide-1 (0,01ppm), oligopeptide-23 (0.0006 ppm), oligo peptide -20005 gp m), palmitoyl penta peptide -400001pprm), propane diol, menthylene glycol, coconut palm fruit extract, Savior pine extract, carob gum, sucrose, potassium chloride, guar gum, cellulose gum, Allantoin, Betaine, Dipotassium Glycerate, Cal-Turate, Calcium Chloride, Castor Seed Oil, Shea Burr, Piza-60 Hydrogenated Castor Oil, Solbitancaprylate, Caprylac / Capric Triglyceride , Chromium Oxide Green, Synthetic Fluoride Logo Fights, Titanium Dioxide, Al Haan, Di-Doublet, Ethylene Diol, 12-Nucleic Acid Diol, Clofenesin, Flavor

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.