HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ! 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR. SİPARİŞLERİNİZİ AYNI GÜN KARGOYO VERİYORUZ, 1-2 GÜN İÇERİSİNDE SİPARİŞİNİZ TESLİM EDİLİYOR.

Medi-Peel LED Therapy Tonic 120 ml

Saç Bakım Toniği
259.90 TL

Medi-Peel LED Therapy Tonic 120 ml

Saç Bakım Toniği

Özellikleri:

Saç derisinin iyi bir şekilde temizlenmesi ve onarılmasını amaçlar, kaşıntı ve tahrişi giderir, kuruluğu ve dökülmeyi ortadan kaldırır. Özel LED teknolojisi sayesinde saç telleri üzerinde özel bir koruyucu tabaka oluşturularak, saçları yumuşatır, parlaklık ve güç kazandırır. Bu saç toniği, peeling etkisine sahiptir, yenilenme süreçlerini hızlandırır, fazla sebumu ve kirleri giderir.

 
Saç Toniğin Temel İşlevleri:
 
Ürün saç köklerini güçlendirir, saç tellerine güç ve elastikiyet kazandırır, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.
Tahriş olmuş saç derisini yatıştırır, kaşıntıyı giderir ve serinletici bir etkiye sahiptir;
Hasar görmüş saçları onarır ve saç tellerini besinler ile doldurarak kırılmayı önler;
Nemlendirir, saç derisini kuruluktan ve dökülmeden kurtarır;
 
Tonik, saçı kökten uca yoğun bir şekilde nemlendiren ve besleyen ve zayıf saçları iyileştirici etkiye sahip 50'den fazla aktif bileşen içerir.
Ana etken madde olan tripeptid copper-1 saça bir LED etkisi verir, saç tellerini pürüzsüz, ipeksi ve parlak hale getirir, güçlendirir ve elastikiyetini arttırır. Saçı kökten uca besler ve onarır.
Tripeptid, saçı kalınlaştırır ve dolgunlaştırır, kök hacmi sağlar ve saç tellerini kırılmaya ve ayrılmaya karşı korur. Saç köklerini güçlendirir ve agresif dış etkenlere karşı korur.
Toniğin pH değeri 5,7'dir. Aşırı yağlılığa veya aşırı kuruluğa neden olmaz. Suyun agresif etkilerini etkisiz hale getirir.
 
 
Ana Aktif Bileşenler:
 
Biotin:  Kökleri güçlendirir ve saç dökülmesini önler, saçları mükemmel şekilde pürüzsüz, elastik ve ipeksi yapar.
 
Salisilik asit:  Saç derisindekii fazla sebumu temizler.
 
Dekspantenol: Saçı derinlemesine beslemeyi ve nemlendirmeyi amaçlamaktadır.
 
Ginseng özü: Kolajen sentezini harekete geçirir, saç kökleri üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir ve yeni saç büyümesini uyarır. 
 
Geyik boynuzu özü: Hasar görmüş yapıyı geri kazandırır ve saç uçlarını güçlendirir, saç köklerini besler ve güçlendirir. Buklelere yumuşaklık, ipeksi ve hacim kazandırır, tarama kolaylığı sağlar ve ısı şekillendirmesi sırasında saçı korur.
 
Hindistan cevizi yağı: Saçı besler ve nemlendirir, doğal parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırır, zayıflamış ve kırılgan saçları eski haline getirmek için gerekli besinleri sağlar.
 
Yeşil çay ekstresi: Çok miktarda antioksidan içerir. Etkili bir şekilde temizler, kaşıntı ve tahrişi giderir. Saça hoş bir koku verir ve daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.
 
17 çeşit amino asit: Saçın elastikiyetini güçlendirir, saç tellerini güçlü ve elastik hale getirir. Canlılığı ve sağlıklı parlaklığı geri kazandırır.
 
Nasıl Kullanılır:
Şişeyi iyice sallayın, yeterli miktarda ürünü kuru saç derisine uygulayın ve dairesel bir masajla emilmesine yardımcı olun, 1-2 dakika parmaklarınızla nazikçe masaj yapın.
 
S.K.T. 2021.11.19
 
Bileşenler:
Purified Water, Ethanol, Butylene Glycol, Ginger Extract, Ginseng Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Octyldodecanol, Hydrogenated Lecithin, Ceramide 3, Phytosteril / Octyl Dodecylauroyl Glutamate, Hydrolyzed De Keratin, Black Bean Extract, Black Sesame Extract, Shao Root Extract, Everlasting Extract, Dog Dung Extract, Hydrolyzed Silk, Glycine, Refined, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Al-Han, Tyrosine, Phenylalanine, Threonine, Proline, Valine, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Aloe Vera Leaf Extract, Lavender Flower Extract , Matricaria flower extract, centella extract, green tea extract, glycerin, chopi Radish Extract, Pasqueflower Extract, Ussonia Extract, Mugwort Leaf Extract, Licorice Root Extract, Rosemary Leaf Extract, Bergamot Leaf Extract, Peppermint Leaf Extract, Freesia Extract, Fiji-60 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Salicylic Acid , Panthenol, niacinamide, allantoin, clofenesin, polysorbate 20, citric acid, disodium ideti, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, ethyl hexyl glycerin, sodium citrate, nasturtium extract, coconut palm oil, seaweed extract, brewer's yeast extract, argan kernel oil, fragrances
 
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.