Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MEDI-PEEL Mezzo Filla Eye Serum

Peptit Göz Serumu
239.90 TL

MEDI-PEEL Mezzo Filla Eye Serum / 30ml

Yaşlanmaya Karşıtı Peptit Göz Çevrisi Serumu 

Ürün açıklaması:

Gençleştirici  göz çevresi serumu; belirgin bir sıkılaştırıcı etkiye sahiptir, göz çevresindeki ve nazolabial kıvrımlardaki  kırışıklıkları düzeltir, canlandırıcı bir etkisi vardır, derin nemlendirme sağlar. Serum, göz kapaklarındaki ince ve hassas derinin bakımı için uygundur. Cildi gençleştirir, sıkılaştırır, kırışıklıkların derinliğini azaltır ve ciltteki kırışıklıkları yumuşatır.Nem eksikliğini giderir, kuruluğu ortadan kaldırır, cildi etkili bir şekilde besler ve nemlendirir. Doku elastikiyetini arttırır ve göz altındaki  koyu halkaları aydınlatmaya yardımcı olur.

Uygulama:

Göz çevresi ve özel bakım gerektiren alanlara (kaşların etrafındaki alan ve nazolabial kıvrımlar arasındaki alan) hafifçe masaj yaparak uygulayın.

Ana bileşenleri:

5 tip peptit kompleksi, Hyaluronik asit, Kolajen, Niasinamıd, Allantoin, Adenosin

Bileşenler: purified water, glycerin, Niacinamide, butylene glycol, Glyceryl methyl methacrylate, sodium hyaluronate E, propylene glycol, gellan gum, wax extract, hydrogenated polyisobutene, Zymo root extract, Alantoin, Panthenol, Adenosine, Ethanol, Palmitoyl Trilptide-1, palmitoyltetrapeptide-7, S-oligopeptide-1, Siegelopeptide-2, Siezaparrapeptide- , Ashpolypeptide-16? polylactic acid? dimethicone / vinyl dicarboxylate-7, S-oligopeptide-1, S-oligopeptide- Metacon cross polymer, C12-14Sec-Pareth-7. Hydrogenated starch hydrolyzate, Lavender extract, Rosemary extract, Oregano flower / leaf / stem extract, Time extract, Porphyridium creutum extract. Carboxymethyl cellulose, dimethicone, mica agar, irish moss powder, acalilate / C10-30, polyglyceryl palmitate, Alkyl acrylate crospolymer, tromethamine, synthetic fluorofluorophosphite, yellow iron oxide, silica, titanium dioxide oxides. Pola Solvent 2, Nitride as Pazard, and Itera Oil. Pifiza-1-piza 'lauryl glycol ether, Dimotaxyl glycyrrhizae 01E, Dissodium diethite, fragrance.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.