Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MEDİ-PEEL Peptide Skincare Trial Kit

Yaşlanmaya Karşı 9 Peptit bakım seti
209.90 TL

Medi Peel  Peptide Skincare Trial Kit

Minyatürlerden Oluşan Yaşlanmaya Karşı 9  Peptit   dört aşamalı bakım seti.

1) Yaşlanmaya Karşı 9 Peptit Yüz Toniği / 30ml

Peptit kompleksi ile yüz toniği nemlendirici, antioksidan, yatıştırıcı özelliğe sahiptir. 9 peptidin zengin bir kompleksini kullanarak, protein sentezini uyarır, elastikiyeti arttırır. Peptitlerin epidermisin daha derin katmanlarına nüfuz etmesi nedeniyle kırışıklıkları azaltır ve cilde sağlıklı bir ışıltı verir.

2)  Yaşlanmaya Karşı 9 Peptit Emülsiyon /30ml

 Hafif bir nemlendirici emülsiyon cildi derinlemesine nemlendirir, optimum hidro-lipit dengesini geri kazandırır, kırışıklıkları yumuşatır ve doku elastikiyetini arttırır. Peptit, hiyalüronik asit ve diğer aktif bileşenler kompleksi sayesinde, emülsiyon transdermal nem kaybını önler, kollajen ve elastin sentezini uyarır ve hücrelerin "ömrünü" uzatır. Ürün, cildin derinliklerindeki nemi ve besinleri tam anlamıyla doyurur.

3) Yaşlanmaya Karşı 9 Peptit  Yüz Kremi / 10ml

Cildin sıkılığını, elastikliğini arttırır, derin kırışıklıkları yumuşatır ve azaltır, yüzün oval biçimini belirginleştirir, rahatsızlıkları giderir ve nem seviyesini korur. Tüm hücresel sistemlerin işleyişini iyileştirir, cildi yaşlanmaya karşı korur, koruyucu bariyeri geri kazandırır ve sizi gençleştirir.Kremin yenilikçi bileşimi, cilt hücrelerinde kolajen ve elastin sentezini aktive eder, gençleştirici bir etkiye sahiptir, cildi dehidrasyondan ve agresif dış faktörlerden korur, tüm aktif bileşenlerin derin penetrasyonunu sağlayarak cildin yaşlanma sürecini önemli ölçüde yavaşlatır.

4)  Yaşlanmaya Karşı 9 Peptit  Sıkılaştırıcı Boyun Kremi /10ml

Peptit kompleksi içeren bu krem belirgin bir sıkılaştırıcı etkisine sahiptir, kırışıklıkları yumuşatır ve azaltır, venüs halkalarıyla savaşmaya yardımcı olur. Krem, derin gençleştirme ve cilt güçlendirmeye yönelik güçlü bir peptit kompleksi içerir. Kırışıklıkların derinliğini yumuşatır ve azaltır, cildin yaşlanmasını yavaşlatır. Cildi sıkılaştırır. Yoğun bir şekilde nemlendirir ve nemi tutar, kuruluğu ortadan kaldırır, cildi yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Peptitler, epidermal hücrelerin rejenerasyon ve yenilenme sürecini aktive eder, metabolizmayı ve bağışıklığı güçlendirir. Kolajen ve elastin liflerinin yapısını restore eder, sentezlerini uyarır.

 

 

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.