Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

MEDI-PEEL Tranex Toning 9 Essence /50ml

Beyazlatıcı Yüz Esans
229.90 TL

MEDI-PEEL Tranex Toning 9 Essence

Beyazlatıcı Esans 50ml

Özellikleri:

Ciltte var olan çilleri, koyu lekeleri düzeltir, istenmeyen pigmentasyon sorununun iyileşmesine yardımcı olur. Cildi temizlemeyi ve lekeleri hafifletmeyi amaçlayan  yararlı madde kompleksi içerir: meyan kökü, dut özleri, traneksamik asit, arbutin, niasinamid, alfa bisabolol ve diğerleri. Özü düzenli olarak uygulayarak, etkisini görebilirsiniz.

Uygulama:

Temiz cilde, sorunlu bölgelere ve yüze uygulanır.

Ana bileşenler:

Meyan kökü, dut özleri, traneksamik asit (1000ppm) , arbutin, niasinamid, alfa bisabolol 

Bileşenler: Purified water, glycerin, niacinamide, cetyl ethyl hexanoate butylene glycol, 1,2-hexandiol, caprylic / capric triglyceride, tranexamic Acid (1000ppm), Sodium Hyaluronate, Allantoin, Betaine, Olive Oil, Seed Purdyll Extract, Golden Extract, Shou Root Extract, True Donkey Root Extract, Mud Mushroom Extract, Peony Root Extract, Mulberry Bark Extract, Rakemosa Horse Riding Root Extract, Thief Stick Root Extract, Black Sesame Extract, Spanish Laver Root Extract, Freesia Extract, Peppermint Leaf Extract, Bergamot Leaf Extract, Matricaria Flower Extract, Rosemary Leaf Extract, Lavender Flower Extract, Non Sabo, Magnesium Asco Bill phosphate, 3-0-ethyl ascorbic acid, ascorbyl tetra Isopalmitate, Ascobal Glucoside, Arbutin, Ginkgo Extract, Audi Extract, Pomegranate Extract, Fig Extract, Olive Tree Leaf Extract, Western Dandelion Leaf Extract, Rock Stone Root Extract, Damask Rose Flower Extract, Pasqueflower Flower Extract, Candle Ficus fruit extract, Earthnier extract, Edelweiss callus pear's extract, Acetyl hexapept

S**** T****** / Eskisehir (02 Ekim 2020)
Cevabini icin tesekkur ederim. Yanlis sormusum acildiktan sonra ki ömrü ne kadar acaba 6 ay mi 12 ay mi ? Tesekkür ederim☺️💕

admin (05 Ekim 2020)
 Yani ürün 2-3 aylık sabah akşam kullanmalık , ama siz ne kadar zamanda tüketceksiniz bilemiyorum , son kullanma tarihi 2022 mayıs ayıdır.

S**** T****** / Eskisehir (30 Eylül 2020)
Merhaba, son kullanma tarihi nedir acaba? Bir de acildiktan sonra kac ay kullanabiliyoruz tesekkurler ☺️

admin (01 Ekim 2020)
pruito yu getirmeyeceğiz şimdilik medipeel devam ediyoruz.

admin (01 Ekim 2020)
 merhaba ,2022 skt , bir tüp 2-3 ay gider bu ürünü sabah akşam kullanmanız gerekir faydasını görmek için .

S****** C***** / (30 Ağustos 2020)
Hassas ciltler kullanabilir mi?

admin (01 Eylül 2020)
 Merhaba, kullanbilir.

H***** B******* / İstanbul (14 Ağustos 2020)
Tranexamic asit ve niacinamide yüzdeleri kaç acaba bu üründe

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.