Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

PURITO Centella Green Level Eye Cream /30ml

Centella Göz Krem
149.90 TL

PURITO   Centella Green Level Eye Cream /30ml  

Centella Göz Krem

Özellikler:

Kırışıklıkların cildinize derinlemesine nüfuz etmesi için etkili besinler ile yapılır ve protein içeriği olan 4 tip peptit elementini harmanlar. Ayrıca, gözler de dahil olmak üzere hassas cilde sahip kişilerin rahatça kullanmasına yardımcı olan Centella Asiatica özütünün% 49'u vardır. Ek olarak, hassas cildi yatıştırmak ve korumak için bir nem bariyeri oluşturan pantenol ve hiyalüronik asit vardır.

 
Bileşenler:
Centella Asiatica Ekstresi, Su, Hidrojene Poli (C6-14 Olefin), Gliserin, Setil Etilheksanoat, Kaprilik / Kaprik Trigliserit, Setil Alkol, 1,2-Heksandiol, Butilen Glikol, Dipropilen Glikol, Metil Trimetosi, Pentaeritritil Tetraentastealit Tetraizoteastrat 9 Asit Esterleri, Potasyum Setil Fosfat, Sodyum Hyaluronat, Butyrospermum Parkii (Shea) Tereyağı, Pantenol, Palmitoil Dipeptit-10, Palmitoil Tripeptit-1, Palmitoil Tetrapeptid-7, Palmitoil Heksapeptid-12, Palmitoil Tripeptit-1, Palmitoil Tetrapeptid-7, Palmitoil Heksapeptid-12, Poligliserit, Asatratid-Asatrat Madecassic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Çekirdeği Yağı, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Çekirdeği Yağı, Argania Spinosa Çekirdeği Yağı, Kapriil Glikol, Setearil Olivat, Sorbitan Olivat, Kamelya Sinensis Glukolumiltum Yaprak Ekstrakt, Pantumumumum Ekstrakt , Seramid NP, Akrilatlar / C10-30 Alkil Akrilat Çaprazpolimer, Adenosin, Trometamin, Karbomer, Disodyum EDTA, Lavandula Angustifolia (Lavanta) Yağı, Narenciye Auran tium Bergamia (Bergamot) Meyve Yağı
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.