Covid-19 Sürecinde Sipariş Almaya Devam Ediyoruz. Sokağa Çıkma Yasağı ve Kargo Şirketlerindeki Yoğunluktan Etkilenmeden Siparişlerinizi 2-3 Gün İçerisinde Teslim Alabilirsiniz.

SOME BY MI Yuja Niacin Brightening Toner 150ml

Yuza Aydınlatıcı Tonik
229.90 TL
Some By Mi Yuja Niacin  Brightening Toner / 150ml
Yuza  Niasin Aydınlatıcı Tonik
 
Özellikler:
Niacinamide ve yuzu özü ile 30 Gün Mucize Aydınlatıcı Toner, pigmentasyon ve akne sonrası izleri geçirmek için , donuk, yorgun, stresli ciltler için uygundur.
Toner cildi yoğun bir şekilde temizler, nemlendirir ve yeniler, tonunu eşitler, cildi iyileştirir, eşit, temiz ve parlak  hale getirir.
Ürün kümülatif bir etkiye sahiptir, cilt tonunu eşitler, istenmeyen pigmentasyon ve akne sonrası lekelerle ile aktif şekilde savaşır ve koyu lekelerin ortaya çıkmasını önleyerek melanin seviyesini düzenler.
 
Bileşenler: Yuzu extract (90%), Niacinamide (5%), 1,2-Hexanediol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, C12-14 Paret-7, Water, Acrylate / C10-30 Alkyl Acrylate Crospolymer, Ethylhexylglycerin, Yuzu Peel Oil ( 500ppm), Butylene glycol, Adenosine, Tromethamine, Disodium EDTA, Coptis Root Extract, Hydrolyzed Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Wrapped Saussurea Extract, Bisaborol, Multodextrin, Hydrolin, Millennium Extract, Orange Flower Extract, Magnolia Extract, Plumeria Extract, Tiger Lily Extract, Folic Acid, Biotin, Firidoxin, Star Lily Extract, Tacoferol, Cynacobalamin, Linoleic Acid, Thiamine HCL, Beta-Carotene, Iino-Liboflamine
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
Ürün Sepetinize Eklendi.
Ürün Beğendiklerim Alanına Eklendi.